Ekipno prvenstvo Tuzlanskog kantona
Organizador | Federacion | Arbitro principal | Lugar | Tournament type | Calculo de elo | Fecha | Elo medio |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Sahovski savez Tuzlanskog kantona | Bosnia y Herzegovina ( BIH ) | IA Mustafa Redzepovic | Tuzla | Liga por equipos | - | 2014/10/25 | 1338 |
Clasificación
1. Samir Inspekt doo, Lukavac (Elo medio:1258 / Des 1: 11 / Des 2: 19) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Pilavdzic Hamdija | 2032 | BIH | 2,0 | 9,0 | |
2 | Piric Fikret | 0 | BIH | 5,0 | 9,0 | |
3 | Imamovic Samir | 0 | BIH | 5,0 | 9,0 | |
4 | Grebovic Arif | 0 | BIH | 7,0 | 9,0 | |
2. SK Bosna, Kalesija (Elo medio:1000 / Des 1: 6 / Des 2: 16) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Hujdur Ramiz | 0 | BIH | 2,5 | 8,0 | |
2 | Pozegic Semso | 0 | BIH | 5,5 | 9,0 | |
3 | Zulic Hakija | 0 | BIH | 4,0 | 9,0 | |
4 | Omerovic Kasim | 0 | BIH | 2,5 | 7,0 | |
5 | Hujdur Ahmet | 0 | BIH | 0,5 | 2,0 | |
6 | Tupkovic Suljo | 0 | BIH | 1,0 | 1,0 | |
7 | Zahirovic Ramiz | 0 | BIH | 0,0 | 0,0 | |
3. SK Mladost, Gnojnica (Elo medio:1909 / Des 1: 7 / Des 2: 14) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | FM | Dugonjic Dragan | 2085 | BIH | 5,5 | 9,0 |
2 | Sutic Adil | 0 | BIH | 2,5 | 8,0 | |
3 | Husic Hajrudin | 1980 | BIH | 3,0 | 8,0 | |
5 | Softic Mensud | 1653 | BIH | 1,5 | 6,0 | |
6 | Softic Kasim | 1917 | BIH | 1,5 | 5,0 | |
4. SK Inzio-Tusanj, Tuzla (Elo medio:2274 / Des 1: 18 / Des 2: 32) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | IM | Nurkic Sahbaz | 2381 | BIH | 9,0 | 9,0 |
2 | FM | Iveljic Igor | 2245 | BIH | 8,5 | 9,0 |
3 | FM | Budimir Boris | 2252 | BIH | 8,0 | 9,0 |
4 | FM | Hamzic Sefko | 2218 | BIH | 6,5 | 9,0 |
5. MZ Duboki Potok, Srebrenik (Elo medio:1245 / Des 1: 12 / Des 2: 24,5) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Smajlovic Samir | 0 | BIH | 5,5 | 9,0 | |
2 | Salkic Izet | 1978 | BIH | 4,0 | 9,0 | |
3 | Mujagic Muhamed | 0 | BIH | 9,0 | 9,0 | |
4 | Imsirovic Vahid | 0 | BIH | 6,0 | 9,0 | |
5 | Halilovic Mustafa | 0 | BIH | 0,0 | 0,0 | |
6. SK Puracic, Puracic (Elo medio:1000 / Des 1: 5 / Des 2: 14,5) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Nuhic Zahir | 0 | BIH | 3,5 | 9,0 | |
2 | Gazetic Muhidin | 0 | BIH | 4,0 | 9,0 | |
3 | Burgic Dzevad | 0 | BIH | 4,0 | 9,0 | |
4 | Mahmutovic Edin | 0 | BIH | 3,0 | 9,0 | |
5 | Cosickic Asidin | 0 | BIH | 0,0 | 0,0 | |
7. OSK Zivinice, Zivinice (Elo medio:1245 / Des 1: 0 / Des 2: 4,5) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Sinanovic Ermin | 1980 | BIH | 2,0 | 9,0 | |
2 | Huric Adnan | 0 | BIH | 1,0 | 7,0 | |
3 | Kudic Emir | 0 | BIH | 0,0 | 8,0 | |
4 | Brcaninovic Enes | 0 | BIH | 1,5 | 8,0 | |
5 | Pascanovic Azur | 0 | BIH | 0,0 | 2,0 | |
6 | Pavicic Karlo | 0 | BIH | 0,0 | 2,0 | |
8. TSK Sloboda 3, Tuzla (Elo medio:1205 / Des 1: 10 / Des 2: 18) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Ovcina Salko | 0 | BIH | 3,5 | 9,0 | |
2 | Hadzic Faruk | 0 | BIH | 7,5 | 9,0 | |
3 | Hadzic Hazim | 0 | BIH | 3,5 | 9,0 | |
4 | Kovacevic Zeljko T | 1821 | BIH | 3,5 | 9,0 | |
5 | Pozegic Vehid | 0 | BIH | 0,0 | 0,0 | |
9. SK Gracanica, Gracanica (Elo medio:1760 / Des 1: 15 / Des 2: 24) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Coric Ahmed | 2079 | BIH | 6,0 | 9,0 | |
2 | Harcin Amer | 1931 | BIH | 6,0 | 9,0 | |
3 | Mujinovic Muhamed | 2031 | BIH | 4,0 | 9,0 | |
4 | Junuzovic Adil | 0 | BIH | 8,0 | 9,0 | |
10. SK Inzio-Tusanj 2, Tuzla (Elo medio:1242 / Des 1: 6 / Des 2: 13,5) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Habibovic Hazim | 1968 | BIH | 4,5 | 9,0 | |
2 | Cengic Semsudin | 0 | BIH | 1,5 | 9,0 | |
3 | Mutapcic Nijaz | 0 | BIH | 3,5 | 9,0 | |
4 | Mujkanovic Alija | 0 | BIH | 4,0 | 9,0 |