Prvni liga druzstev mladsiho dorostu - skupina vychod
Organizador | Federacion | Director del Torneo | Arbitro principal | Control de tiempo | Tournament type | Calculo de elo | Fecha | Elo medio |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Komise mladeze Sachoveho svazu Ceske republiky | Republica Checa ( CZE ) | Miroslav Hurta | Miroslav Hurta | 90 minut na partii a 30 sekund za kazdy tah | Liga por equipos | Elo internacional | 2008/10/04 al 2009/04/26 | 1328 |
Clasificación
1. TZ Trinec (Elo medio:1910 / Des 1: 31 / Des 2: 21,5) | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | IM | Plat Vojtech | 2375 | CZE | 6,0 | 6,0 |
2 | Langnerova Karolina | 1881 | CZE | 1,0 | 3,0 | |
3 | Langner Jakub | 1985 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
4 | Szotkowski Jakub | 1862 | CZE | 10,0 | 11,0 | |
5 | Fargac Martin | 1738 | CZE | 9,5 | 11,0 | |
6 | Chowaniok Pavel | 1535 | CZE | 3,5 | 9,0 | |
7 | Kostka Vit | 1573 | CZE | 8,5 | 11,0 | |
8 | Pilch David | 1000 | CZE | 5,5 | 8,0 | |
9 | Ochmyt Jakub | 1000 | CZE | 2,0 | 2,0 | |
10 | Skopal Vojtech | 1620 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
11 | Walach Adam | 1303 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
12 | Walica Roman | 1000 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
13 | Gruszka Ales | 1000 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
14 | Folwarczny Marek | 1000 | CZE | 4,0 | 5,0 | |
2. SK Stare Mesto B (Elo medio:1643 / Des 1: 29 / Des 2: 18) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Lapcik Vaclav | 1679 | CZE | 4,0 | 11,0 | |
2 | Lessy Tomas | 1709 | CZE | 3,5 | 9,0 | |
3 | Mrkus Frantisek | 1665 | CZE | 5,5 | 8,0 | |
4 | Fuskova Martina | 1694 | CZE | 6,0 | 6,0 | |
5 | Stuchly Ondrej | 1542 | CZE | 8,5 | 11,0 | |
6 | Stefanik Richard | 1568 | CZE | 11,0 | 11,0 | |
7 | Nemec Pavel | 1250 | CZE | 0,5 | 2,0 | |
8 | Hrabal Matej | 1100 | CZE | 2,0 | 3,0 | |
9 | Otradovec Tomas | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
10 | Ondruch Petr | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
11 | Stoklasek Ondrej | 1100 | CZE | 3,0 | 5,0 | |
12 | Nekarda Jan | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
13 | Jez Samuel | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
14 | Horehled Adam | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
3. Slavia Orlova B (Elo medio:1504 / Des 1: 20 / Des 2: 14,5) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Rydzewski Pawel | 1720 | POL | 7,5 | 11,0 | |
2 | Bdzoch Vojtech | 1349 | CZE | 0,0 | 1,0 | |
3 | Nytra Petr | 1457 | CZE | 3,5 | 9,0 | |
4 | Kubosova Hana | 1481 | CZE | 4,0 | 9,0 | |
5 | Kubosova Jana | 1476 | CZE | 2,5 | 8,0 | |
6 | Wojcik Jan | 1393 | CZE | 5,5 | 10,0 | |
7 | Karp Maciej | 1250 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
8 | Kosiorkova Marta | 1250 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
9 | Kosiorkova Paulina | 1250 | CZE | 1,0 | 2,0 | |
10 | Nytra Jan | 1291 | CZE | 0,5 | 3,0 | |
11 | Feher Vojtech | 1282 | CZE | 1,0 | 2,0 | |
12 | Erben Tomas | 1250 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
13 | Sramek Ondrej | 1250 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
14 | Sramek Vojtech | 1250 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
15 | Karkoschka Richard | 1494 | CZE | 3,0 | 4,0 | |
16 | Fialka Adam | 1250 | CZE | 6,0 | 7,0 | |
4. SK Zlin (Elo medio:1299 / Des 1: 1 / Des 2: 4,5) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Phamova Xuan Mai | 1692 | CZE | 5,5 | 10,0 | |
2 | Jurena Matyas | 1250 | CZE | 2,5 | 10,0 | |
3 | Paul Filip | 1250 | CZE | 1,5 | 9,0 | |
4 | Hronek Martin | 1250 | CZE | 1,0 | 10,0 | |
5 | Phamova Xuan Vi | 1100 | CZE | 2,0 | 9,0 | |
6 | Suchanek Krystof | 1100 | CZE | 0,5 | 6,0 | |
7 | Kovarik Vaclav | 1250 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
8 | Vlcek Jiri | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
9 | Kratochvil Filip | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
10 | Phamova Xuan Linh | 1100 | CZE | 1,0 | 3,0 | |
11 | Hronek Stepan | 1100 | CZE | 0,0 | 3,0 | |
12 | Sitko Tomas | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
5. Sokol Postoupky A (Elo medio:1596 / Des 1: 20 / Des 2: 17,5) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Rysavy Jan | 1839 | CZE | 5,5 | 11,0 | |
2 | Stachon Martin | 1920 | CZE | 10,0 | 11,0 | |
3 | Palasek Jan | 1838 | CZE | 7,5 | 9,0 | |
4 | Ladicky Milan | 1371 | CZE | 2,0 | 6,0 | |
5 | Indra Josef | 1360 | CZE | 3,5 | 7,0 | |
6 | Oplustil David | 1250 | CZE | 6,5 | 9,0 | |
7 | Simcakova Julie | 1250 | CZE | 2,0 | 6,0 | |
8 | Sonsky Zbynek | 1100 | CZE | 2,0 | 7,0 | |
9 | Oplustil Pavel | 1000 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
6. Sokol Postoupky B (Elo medio:1363 / Des 1: 11 / Des 2: 12) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Richter Michael | 1509 | CZE | 1,0 | 9,0 | |
2 | Netusil Jan | 1250 | CZE | 2,5 | 11,0 | |
3 | Navratil Marek | 1452 | CZE | 7,5 | 10,0 | |
4 | Rakusan Miroslav | 1464 | CZE | 4,5 | 11,0 | |
5 | Scheichenost Michal | 1250 | CZE | 4,0 | 9,0 | |
6 | Vecera Pavel | 1250 | CZE | 4,0 | 6,0 | |
7 | Zavadil Filip | 1250 | CZE | 2,5 | 7,0 | |
8 | Polisensky Jan | 1250 | CZE | 2,0 | 3,0 | |
9 | Navratilova Lenka | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
7. SK Borsice B (Elo medio:1495 / Des 1: 10 / Des 2: 10) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Volcik Ludek | 1922 | CZE | 1,0 | 1,0 | |
2 | Pfeffer Dominik | 1704 | CZE | 6,0 | 11,0 | |
3 | Zatloukal Jakub | 1460 | CZE | 4,0 | 8,0 | |
4 | Tomanek Pavel | 1337 | CZE | 6,5 | 11,0 | |
5 | Slaba Lenka | 1297 | CZE | 4,0 | 9,0 | |
6 | Jelinek Daniel | 1250 | CZE | 1,0 | 8,0 | |
7 | Vavrusa Eduard | 1250 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
8 | Stodulka David | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
9 | Kopecky Marek | 1000 | CZE | 2,5 | 7,0 | |
10 | Otruba Zdenek | 1000 | CZE | 0,0 | 5,0 | |
11 | Brzicova Adela | 1000 | CZE | 0,0 | 2,0 | |
12 | Pondelek Patrik | 1000 | CZE | 0,5 | 4,0 | |
13 | Podskubka Jakub | 1000 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
14 | Kolaja Lukas | 1000 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
8. SK Veseli nad Moravou (Elo medio:1492 / Des 1: 8 / Des 2: 10,5) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Simonik Adam | 1797 | CZE | 3,0 | 11,0 | |
2 | Borufka Roman | 1756 | CZE | 4,0 | 10,0 | |
3 | Skalka Jan | 1480 | CZE | 7,0 | 11,0 | |
4 | Blechova Lenka | 1418 | CZE | 5,0 | 9,0 | |
5 | Skrivanek Premysl | 1250 | CZE | 1,5 | 11,0 | |
6 | Skalka Michal | 1250 | CZE | 6,0 | 11,0 | |
7 | Jagos Marek | 1000 | CZE | 1,0 | 2,0 | |
8 | Malcik David | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
9 | Hrach Pavel | 1000 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
10 | Jakubicek Petr | 1000 | CZE | 0,0 | 1,0 | |
11 | Dula Dalibor | 1000 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
12 | Ricica Jachym | 1000 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
13 | Rozboril Adam | 1000 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
9. Rosada Prostejov (Elo medio:1597 / Des 1: 17 / Des 2: 14) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Luzikova Nicola | 1809 | CZE | 3,0 | 4,0 | |
2 | Jodl Daniel | 1677 | CZE | 7,0 | 11,0 | |
3 | Bares Jachym | 1650 | CZE | 4,0 | 7,0 | |
4 | Gorba Matej | 1567 | CZE | 3,5 | 11,0 | |
5 | Bures Michael | 1462 | CZE | 4,0 | 6,0 | |
6 | Zajicek Tomas | 1414 | CZE | 4,0 | 11,0 | |
7 | Oulehla Jakub | 1416 | CZE | 7,0 | 11,0 | |
8 | Kment Michal | 1000 | CZE | 0,5 | 3,0 | |
9 | Gorbova Anna | 1000 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
10. SK Lokomotiva Brno B (Elo medio:1746 / Des 1: 18 / Des 2: 18) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Meduna Eduard | 1932 | CZE | 2,0 | 2,0 | |
2 | Ondracka Vaclav | 1819 | CZE | 6,5 | 11,0 | |
3 | Spacek Oliver | 1779 | CZE | 3,0 | 6,0 | |
4 | Sikora Lukas | 1786 | CZE | 5,5 | 6,0 | |
5 | Sarson Ondrej | 1768 | CZE | 8,5 | 11,0 | |
6 | Hlavackova Jana | 1390 | CZE | 6,5 | 10,0 | |
7 | Kula Radomir | 1250 | CZE | 2,0 | 2,0 | |
8 | Jurasek Vojtech | 1100 | CZE | 3,0 | 7,0 | |
9 | Fryda Dominik | 1100 | CZE | 1,0 | 2,0 | |
10 | Zitny Michal | 1100 | CZE | 3,0 | 8,0 | |
11 | Liska Robert | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
12 | Obdrzalek Daniel | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
13 | Krajicek Filip | 1100 | CZE | 0,0 | 1,0 | |
14 | Moucka Adam | 1000 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
11. SK Lokomotiva Brno C (Elo medio:1529 / Des 1: 13 / Des 2: 13,5) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Dvorak Adam | 1864 | CZE | 4,5 | 7,0 | |
2 | Lapunik Michal | 1602 | CZE | 3,5 | 10,0 | |
3 | Krejci David | 1541 | CZE | 0,0 | 2,0 | |
4 | Karapetyan David | 1443 | CZE | 6,5 | 11,0 | |
5 | Suchomel Jiri | 1398 | CZE | 8,0 | 11,0 | |
6 | Bartosova Veronika | 1323 | CZE | 5,5 | 11,0 | |
7 | Krejci Jaroslav | 1250 | CZE | 2,0 | 5,0 | |
8 | Svoboda Filip | 1250 | CZE | 1,0 | 4,0 | |
9 | Nemecek Bronislav | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
10 | Sedlacek Leos | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
11 | Vavrinkova Eliska | 1100 | CZE | 0,0 | 3,0 | |
12 | Hruza Martin | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
13 | Hruza Dominik | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
14 | Vitek Dominik | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
12. SK Duras BVK Brno B (Elo medio:1396 / Des 1: 10 / Des 2: 10,5) | ||||||
M. | Nombre | Elo | FED | Pts. | Partidas | |
1 | Spacek Marcel | 1604 | CZE | 2,5 | 7,0 | |
2 | Richterova Natasa | 1713 | CZE | 2,5 | 5,0 | |
3 | Zeman Radek | 1372 | CZE | 2,5 | 10,0 | |
4 | Kladnak Martin | 1336 | CZE | 2,0 | 11,0 | |
5 | Masakova Petra | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
6 | Zuziak Petr | 1250 | CZE | 6,0 | 11,0 | |
7 | Hajek Adam | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
8 | Koukal Ondrej | 1100 | CZE | 5,0 | 10,0 | |
9 | Danek Daniel | 1100 | CZE | 7,0 | 9,0 | |
10 | Fojt Ondrej | 1100 | CZE | 0,0 | 3,0 | |
11 | Fojt Martin | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
12 | Glozar Tomas | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 | |
13 | Jurkova Blanka | 1100 | CZE | 0,0 | 0,0 |