Чемпіонат МДЮСШ№6 серед 1-юнацьких розрядів (Вінниця)

FederaciónLugarTournament typeFechaElo medio
Ucrania ( UKR )ВінницяSistema Suizo2017/11/04 al 2017/11/051000

Clasificación

Rk. NombreEloFED1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.Rd8.RdPts.Des 1Des 2Des 3
1 Олійник Євген 0UKR 36b1 18w1 3b0 28w1 27w1 2b1 12w1 4b17,035,026,529,00
2 Остапенко Ілля 0UKR 34b1 11w1 13b1 3w½ 7b1 1w0 5w1 8b16,539,030,529,00
3 Цибульський Денис 0UKR 25w1 35b1 1w1 2b½ 5w½ 17b1 4w0 7b16,038,530,526,50
4 Краснокутський Лука 0UKR 22b1 17w0 18b1 19w1 11b1 7w1 3b1 1w06,038,027,527,00
5 Бубело Микола 0UKR 7b0 20w1 8b1 15w1 3b½ 11w1 2b0 13w15,540,029,525,50
6 Василюк Михайло 0UKR 17b0 33w1 19b0 29w1 22b½ 23w1 14b1 12w15,528,522,518,75
7 Осаулова Кристина 0UKR 5w1 9b1 27w1 17b1 2w0 4b0 15b1 3w05,040,531,022,00
8 Малецький Олександр 0UKR 18b0 36w1 5w0 9b1 30w1 27b1 17w1 2w05,033,024,517,00
9 Кат Омар 0UKR 33b1 7w0 22b0 8w0 21b1 28w1 18b1 17w15,029,523,016,00
10 Зябченко Данило 0UKR 31w0 21b1 14w0 24b0 33w1 30b1 27w1 19b15,026,020,015,00
11 Вдовиченко Олег 0UKR 14w1 2b0 31w1 30b1 4w0 5b0 20w1 15b½4,537,027,516,75
12 Лещенко Нікіта 0UKR 28b0 16b½ 24w1 18w1 13b1 14w1 1b0 6b04,536,526,518,75
13 Журабаєва Марія 0UKR 21w1 31b1 2w0 14b½ 12w0 20b1 22w1 5b04,535,025,516,25
14 Попов Максим 0UKR 11b0 34w1 10b1 13w½ 16w1 12b0 6w0 25b14,533,526,516,75
15 Лівандовський Михайло 0UKR 23w1 28w1 17b0 5b0 24w1 19b1 7w0 11w½4,533,024,516,25
16 Бондарчук Данило 0UKR 19b0 12w½ 36b1 26w1 14b0 22w0 28b1 24w14,528,522,014,25
17 Побережник Данило 0UKR 6w1 4b1 15w1 7w0 23b1 3w0 8b0 9b04,040,531,019,50
18 Бойко Олександр 0UKR 8w1 1b0 4w0 12b0 29w1 31b1 9w0 22b14,037,027,014,50
19 Мунтян Артем 0UKR 16w1 27b0 6w1 4b0 28b1 15w0 23b1 10w04,035,026,016,50
20 Рудий Нікіта 0UKR 27w0 5b0 34b1 33w1 32b1 13w0 11b0 31w14,026,019,08,50
21 Сіроха Тимур 0UKR 13b0 10w0 29b0 -1 9w0 33b1 34w1 27b14,025,519,09,50
22 Швайгер Аріель 0UKR 4w0 25b1 9w1 27b0 6w½ 16b1 13b0 18w03,536,027,015,75
23 Баніна Катя 0UKR 15b0 26w1 32b1 17w0 6b0 19w0 29b13,531,523,510,75
24 Черненко Микола 0UKR 32b0 29w1 12b0 10w1 15b0 35w1 25w½ 16b03,528,522,510,75
25 Захарчук Володимир 0UKR 3b0 22w0 33b0 36w1 26b1 32w1 24b½ 14w03,527,019,59,75
26 Ярков Максим 0UKR 23b0 35w1 16b0 25w0 29b0 30w1 34b13,524,018,57,25
27 Гнатюк Олексій 0UKR 20b1 19w1 7b0 22w1 1b0 8w0 10b0 21w03,037,026,511,50
28 Бабушкін Тимофій 0UKR 12w1 15b0 30w1 1b0 19w0 9b0 16w0 35b13,033,525,58,50
29 Кушнір Матвей 0UKR 30w0 24b0 21w1 6b0 18b0 26w1 32b1 23w03,029,021,09,50
30 Швець Маргарита 0UKR 29b1 32w1 28b0 11w0 8b0 10w0 26b0 33w13,028,021,57,00
31 Цюпало Олександра 0UKR 10b1 13w0 11b0 32w0 34b1 18w0 35b1 20b03,027,021,07,50
32 Ключар Данило 0UKR 24w1 30b0 23w0 31b1 20w0 25b0 29w0 -13,025,519,59,00
33 Чайковський Максим 0UKR 9w0 6b0 25w1 20b0 10b0 21w0 -1 30b02,031,024,05,00
34 Василюк Володимир 0UKR 2w0 14b0 20w0 35b1 31w0 -1 21b0 26w02,028,020,52,50
35 Головецький Владислав 0UKR 3w0 26b0 34w0 36b+ 24b0 31w0 28w01,526,519,01,50
36 Боярський Олександр 0UKR 1w0 8b0 16w0 25b0 35w- -0 -0 -00,027,019,00,00

Did you find it interesting? Share it!

ES EN FR RU IN