Otevřený šachový turnaj pro školní mládež - 2.ročník O přeborníka města Turnova (4.liga)

OrganizadorFederaciónDirector del TorneoÁrbitro principalControl de tiempoLugarTournament typeCálculo de eloFechaElo medio
ŠK ZIKUDA Turnov, z.s.República Checa ( CZE )Roman SoběslavskýTomáš Ďúran2 x 15 min + 5s/tahOHŠ Turnov – Zborovská uliceSistema SuizoElo nacional2017/11/111000

Clasificación

Rk. NombreEloFED1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.RdPts.Des 1Des 2
1 Kučina Ondřej 1000CZE 7b1 23w1 18b1 12w1 2b1 3w1 8b17,031,031,00
2 Táborský Václav 1000CZE 35w1 22w1 5b1 9b1 1w0 4b1 7w16,030,523,50
3 To Duy Quang 1000CZE 14b1 30w½ 8w1 22b1 15w1 1b0 13b15,528,520,25
4 Řeha Tomáš 1000CZE 10b1 13w0 24b1 6w1 12b1 2w0 16b15,031,521,50
5 Hrnčárek Alexej 0CZE 6b1 11w1 2w0 15b0 22w1 24b+ 12b15,030,021,00
6 Marek Antonín 1000CZE 5w0 39b1 25w1 4b0 23w1 9b1 14w15,024,515,00
7 Horáček Jiří 0CZE 1w0 16b1 36w1 18w½ 30b1 10w1 2b04,529,514,75
8 Frantsev Iegor 1000CZE 15b½ 19w1 3b0 38w1 18b1 13w1 1w04,529,014,50
9 Frank Michal 0CZE 34w1 26w1 38b1 2w0 10b½ 6w0 18b14,525,512,25
10 Hrazdira Vojtěch Jan 1000CZE 4w0 40b1 11w1 23b1 9w½ 7b0 22w14,525,013,25
11 Rygl Jiří 1000CZE 32w1 5b0 10b0 27w½ 38b1 30w1 19b14,522,011,50
12 Čapek Václav 1000CZE 16w1 24w1 13b1 1b0 4w0 31b1 5w04,031,014,50
13 Mocková Hana 1000CZE 40w1 4b1 12w0 17b1 14w1 8b0 3w04,027,013,00
14 Hanzl Marek 1000CZE 3w0 21b1 26w1 30w1 13b0 28b+ 6b04,027,012,50
15 Stach Daniel 1000CZE 8w½ 31b½ 34w1 5w1 3b0 16w0 25b14,026,013,00
16 Homza František 1000CZE 12b0 7w0 39w1 26b1 20w1 15b1 4w04,025,011,50
17 Heraschanka Hanna 0CZE 27b0 35b1 31w1 13w0 24b0 38w1 26b14,020,09,00
18 Winkler Bernard 1000CZE 37b1 27w1 1w0 7b½ 8w0 20b1 9w03,529,010,75
19 Jehlička Miroslav 0CZE 31w½ 8b0 33w1 20b0 35w1 34b1 11w03,521,57,75
20 Rytířová Linda 1000CZE 38b½ 33w1 30b0 19w1 16b0 18w0 31w13,520,09,25
21 Pelc Samuel 1000CZE 22b0 14w0 32w½ 36b0 39b1 35w1 30b13,516,56,75
22 Bureš Martin 1000CZE 21w1 2b0 28b1 3w0 5b0 23w1 10b03,031,010,50
23 Zítka Tomáš 1000CZE 29w1 1b0 27b1 10w0 6b0 22b0 34w13,027,58,00
24 Mikula Lukáš 1000CZE 25w1 12b0 4w0 34b1 17w1 5w- -03,026,59,00
25 Klouboucek Miroslav 0CZE 24b0 37w1 6b0 32w1 28w0 36b1 15w03,023,56,50
26 Pekař Václav 1000CZE 39w1 9b0 14b0 16w0 29b1 27w1 17w03,023,07,00
27 Kosařová Eliška 1000CZE 17w1 18b0 23w0 11b½ 36w½ 26b0 33w13,022,59,75
28 Mikula Matyáš 1000CZE 30b0 32b1 22w0 37w1 25b1 14w- -03,021,57,50
29 Raušer David 0CZE 23b0 34b0 35w0 40b1 26w0 37w1 36b13,014,54,50
30 Křelina Jakub Pavel 0CZE 28w1 3b½ 20w1 14b0 7w0 11b0 21w02,529,010,25
31 Matoušek Jiří 1000CZE 19b½ 15w½ 17b0 35b½ 33w1 12w0 20b02,523,57,25
32 Dolejšová Julie 1000CZE 11b0 28w0 21b½ 25b0 40w1 33b0 38w12,519,53,75
33 Sukhrat Bilegt 0CZE 36w½ 20b0 19b0 39w1 31b0 32w1 27b02,518,04,50
34 Ištvánková Rozárie 1000CZE 9b0 29w1 15b0 24w0 37b1 19w0 23b02,024,05,00
35 Haňáková Veronika 1000CZE 2b0 17w0 29b1 31w½ 19b0 21b0 40w½2,023,04,50
36 Nedvědová Nicol 1000CZE 33b½ 38w0 7b0 21w1 27b½ 25w0 29w02,021,06,25
37 Hobelant Matyáš 1000CZE 18w0 25b0 40w1 28b0 34w0 29b0 39b12,017,01,50
38 Dolenský Daniel 1000CZE 20w½ 36b1 9w0 8b0 11w0 17b0 32b01,525,53,75
39 Brožová Kateřina 1000CZE 26b0 6w0 16b0 33b0 21w0 40b1 37w01,020,50,50
40 Kubicek Josef 0CZE 13b0 10w0 37b0 29w0 32b0 39w0 35b½0,519,01,00

Did you find it interesting? Share it!

ES EN FR RU IN