3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք

OrganizadorFederaciónDirector del TorneoÁrbitro principalÁrbitroControl de tiempoLugarTournament typeFechaElo medio
Երևանի Նոր Նորքի Շախմատի Մանկապատանեկան ՄարզադպրոցArmenia ( ARM )Սուրեն ՊողոսյանՍուրեն ՊողոսյանՀովհաննես Պետրոսյան1.00Երևան,Նոր Նորքի 6-րդ զանգվածSistema Suizo2017/11/06 al 2017/11/131200

Clasificación

Rk. NombreEloFED1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.Rd8.RdPts.Des 1Des 2Des 3
1 Անանիկյան Լիլի 0ARM 15b1 25w1 13b1 4w0 12b1 2b1 5w1 3w17,037,529,531,50
2 Հովհաննիսյան Ալեքս 0ARM 18b1 16w1 19b1 5w1 4b1 1w0 3b0 9w16,040,530,027,50
3 Մալինցյան Սերյոժա 0ARM 6b1 19w0 9b1 13w1 20w1 4b1 2w1 1b06,039,029,028,50
4 Կարապետյան Անժելա 0ARM 20w1 14b1 8w1 1b1 2w0 3w0 12b1 10b16,039,029,027,00
5 Հարությունյան Արտյոմ 0ARM 27w1 12b½ 18w1 2b0 16w1 10b1 1b0 8w15,537,527,022,50
6 Առաքելյան Արևիկ 0ARM 3w0 23b1 12w0 14b0 22w1 25b1 20w1 15w15,028,520,514,50
7 Գրիգորյան Գրիգորի 0ARM 14b0 20w0 28b1 25w1 8b0 17w+ 13w1 12w15,025,020,015,00
8 Սարգսյան Սարգիս 0ARM 17b1 21w1 4b0 16b0 7w1 13b½ 19w1 5b04,535,026,017,50
9 Գրիգորյան Դավիթ 0ARM 28w1 13b0 3w0 18b1 14w1 15b½ 16w1 2b04,532,526,014,50
10 Դաշյան Արսեն 0ARM 12b0 27w1 25b1 19w½ 21b1 5w0 15b1 4w04,531,523,514,25
11 Գյուլումյան Մինաս 0ARM 13w0 28b1 15w0 27b½ 26w1 16b0 14w1 19b14,525,521,011,75
12 Սաղոյան Ալբերտ 0ARM 10w1 5w½ 6b1 15b½ 1w0 20b1 4w0 7b04,039,529,517,25
13 Նարգիզյան Գրիգոր 0ARM 11b1 9w1 1w0 3b0 17b1 8w½ 7b0 16w½4,039,528,517,75
14 Շիրինյան Արտակ 0ARM 7w1 4w0 17b0 6w1 9b0 18w1 11b0 20b14,036,027,016,50
15 Ղազարյան Վրեժ 0ARM 1w0 24b1 11b1 12w½ 19b1 9w½ 10w0 6b04,035,526,014,75
16 Ստեփանյան Տիգրան 0ARM 26w1 2b0 21b½ 8w1 5b0 11w1 9b0 13b½4,034,026,014,50
17 Խաչատրյան Արսեն 0ARM 8w0 22b1 14w1 20b0 13w0 7b- 21b1 23w14,028,021,012,50
18 Ալթունյան Վլադիմիր 0ARM 2w0 26b1 5b0 9w0 24w1 14b0 28b1 22w14,027,521,07,50
19 Վարդանյան Ելիզավետա 0ARM 23w1 3b1 2w0 10b½ 15w0 21w1 8b0 11w03,535,526,514,25
20 Վարդանյան Արմենուհի 0ARM 4b0 7b1 22w1 17w1 3b0 12w0 6b0 14w03,036,528,011,50
21 Հարությունյան Ռոբերտ 0ARM 22w1 8b0 16w½ 24b1 10w0 19b0 17w0 25b½3,028,021,58,00
22 Աբգարյան Հայկ 0ARM 21b0 17w0 20b0 23w1 6b0 24w1 26b+ 18b03,027,520,08,00
23 Կիրակոսյան Լիանա 0ARM 19b0 6w0 24w0 22b0 28w1 26b1 25w1 17b03,022,517,04,50
24 Գաբրիելյան Հովհաննես 0ARM 25b0 15w0 23b1 21w0 18b0 22b0 -1 28w13,020,516,06,00
25 Մարգարյան Գոռ 0ARM 24w1 1b0 10w0 7b0 27w+ 6w0 23b0 21w½2,532,022,56,00
26 Խաչատրյան Սամվել 0ARM 16b0 18w0 27b0 28w1 11b0 23w0 22w- -12,023,018,02,50
27 Քելեշյան Հայկ 0ARM 5b0 10b0 26w1 11w½ 25b- -0 -0 -01,529,522,04,25
28 Պետրոսյան Հրանտ 0ARM 9b0 11w0 7w0 26b0 23b0 -1 18w0 24b01,026,020,50,50

Did you find it interesting? Share it!

ES EN FR RU IN