2-ри турнир по ускорен ШАХМАТ за ДЕЦА "ЕВРОСОФИЯ" до 10 г. "C" 2nd Children rapid "EUROSOFIA" until 10 "C"

Clasificación

Rk.Nombre1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.RdPts.
1 Toдорова Добринка 18w1 21b1 20w1 5b1 4w1 6w1 3b17,0
2 Матеева Яна 3b1 4w0 27b1 16w½ 17b1 9w1 5b15,5
3 Божилова Елица 2w0 7b1 18w1 20b1 9w1 4b1 1w05,0
4 Шарков Никола 28w1 2b1 10b1 17w1 1b0 3w0 16b15,0
5 Бонев Мартин 30b1 22w1 16b1 1w0 14w1 7b1 2w05,0
6 Чамов Михаил 23b1 10w0 28w1 8b1 11w1 1b0 13w15,0
7 Яглис Валентин 19b1 3w0 23b1 12w1 16b1 5w0 11w15,0
8 Дюлгерова Анушка 16b0 26w1 22b1 6w0 19b1 17w1 10b15,0
9 Тодорова Даниела 12b1 24b1 17w½ 19w1 3b0 2b0 18w14,5
10 Кочев Иван 13w1 6b1 4w0 11b0 29w1 14b1 8w04,0
11 Димов Мартин 26b1 16w0 21b1 10w1 6b0 15w1 7b04,0
12 Желев Стефан 9w0 15b1 25w1 7b0 18w1 13b0 21w14,0
13 Аршинкова Ралица 10b0 19w0 30b1 21w1 22b1 12w1 6b04,0
14 Тучев Георги 31b1 17b0 24w1 27w1 5b0 10w0 19b14,0
15 Павлова Диана 27b0 12w0 32b1 26w1 28w1 11b0 23b14,0
16 Тановски Николай 8w1 11b1 5w0 2b½ 7w0 29b1 4w03,5
17 Керанова Таня 25b1 14w1 9b½ 4b0 2w0 8b0 26w13,5
18 Кононенко Егор 1b0 34w1 3b0 23w1 12b0 22w1 9b03,0
19 Колев Никола 7w0 13b1 29w1 9b0 8w0 20b1 14w03,0
20 Петков Атанас 34b1 27w1 1b0 3w0 23b0 19w0 29w13,0
21 Нестеров Христо 32b1 1w0 11w0 13b0 31w1 27b1 12b03,0
22 Николов Николай 29w1 5b0 8w0 24b1 13w0 18b0 27w13,0
23 Кирилов Ивайло 6w0 33b1 7w0 18b0 20w1 28b1 15w03,0
24 Иванова Божидара 33b1 9w0 14b0 22w0 25b0 31w1 32w13,0
25 Цачев Христо 17w0 31w1 12b0 29b0 24w1 26b0 28w13,0
26 Паничерски Андрей 11w0 8b0 15b0 30w1 25w1 17b02,5
27 Георгиев Калоян 15w1 20b0 2w0 14b0 33b1 21w0 22b02,0
28 Коева Елица 4b0 32w1 6b0 33w1 15b0 23w0 25b02,0
29 Генова Никол 22b0 30w1 19b0 25w1 10b0 16w0 20b02,0
30 Ненков Боян 5w0 29b0 13w0 26b0 32b0 33w11,5
31 Каршалъкова Гергана 14w0 25b0 33w0 32w1 21b0 24b01,5
32 Будай Борис 21w0 28b0 15w0 31b0 30w1 24b01,5
33 Ясенова Айрис 24w0 23w0 31b1 28b0 27w0 30b01,5
34 Дончева Калина 20w0 18b0 -0 -0 -0 -0 -00,0

Did you find it interesting? Share it!

ES EN FR RU IN