Regionálne majstrovstvá Turca Majstrovstvá žiakov a žiačok Základných škôl regiónu Turca v šachu

OrganizadorFederaciónDirector del TorneoÁrbitro principalÁrbitroControl de tiempoLugarTournament typeFechaElo medio
Šachový zväz Turca, Obec Bystrička, Turčianska šachová škola, MartinEslovaquia ( SVK )Marián ŠtekláčMgr. Ján BrndiarPaedDr. Gorazd Šarluša2x15 min.Kultúrna sála Obecný dom BystričkaSistema Suizo2017/11/091076

Clasificación

Rk. NombreEloFED1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.RdDes 1Des 2Des 3
1 Ladňák Marek 1815SVK 24w1 9b1 4w½ 2b1 6w1 8b1 3w½6,025,023,5
2 Nosák Alexander 1556SVK 25b1 15w1 14b1 1w0 4w1 6b1 11w16,024,020,0
3 Sopóci Jakub 1412SVK 13w1 8b1 10w1 6b0 11w1 9b1 1b½5,523,520,5
4 Štekláč Noe 1189SVK 26b1 7w1 1b½ 10w1 2b0 12w1 9b15,522,522,5
5 Ševčík Tomáš 1000SVK 15b0 23w1 21b1 7w0 22b1 16w1 8w15,017,014,5
6 Švrlo Kristián 1000SVK 23b1 18w1 22b1 3w1 1b0 2w0 7b½4,522,521,0
7 Stopka Matej 1000SVK 12w1 4b0 19w1 5b1 8w0 10b1 6w½4,518,521,5
8 Zvoda Matej 1000SVK 20b1 3w0 15b1 18w1 7b1 1w0 5b04,019,021,0
9 Vojtech Filip 1000SVK 21b1 1w0 18b1 14w1 15b1 3w0 4w04,019,020,0
10 Grolmusová Sára 1000SVK 16b1 17w1 3b0 4b0 13w1 7w0 14b14,017,020,0
11 Skala Matúš 1000SVK 18b0 20w1 17b1 16w1 3b0 14w1 2b04,017,017,5
12 Drengubiaková Sabina 1000SVK 7b0 14w0 25b1 17w1 16b1 4b0 15w14,013,016,5
13 Plavecký Tobiáš 1000SVK 3b0 21w1 16b0 23w1 10b0 22w1 17w14,013,014,5
14 Švieda Marek 1000SVK 19w1 12b1 2w0 9b0 24w1 11b0 10w03,016,018,5
15 Muntág Radoslav 1000SVK 5w1 2b0 8w0 24b1 9w0 18w1 12b03,013,020,0
16 Zemenčíková Natália 1000SVK 10w0 24b1 13w1 11b0 12w0 5b0 25b13,012,018,0
17 Ďanovský Patrik 1000SVK 22w1 10b0 11w0 12b0 26w1 20w1 13b03,012,016,5
18 Daubner Lukáš 1000SVK 11w1 6b0 9w0 8b0 19w1 15b0 23w13,011,017,5
19 Murinák Maroš 1000SVK 14b0 26w1 7b0 22w0 18b0 25w1 20b½2,58,511,5
20 Jurík Peter 1000SVK 8w0 11b0 24w0 26b1 25w1 17b0 19w½2,57,512,5
21 Fidrik Patrik 1000SVK 9w0 13b0 5w0 25b0 23b½ 26w1 22b12,54,513,0
22 Koleno Milan 1000SVK 17b0 25w1 6w0 19b1 5w0 13b0 21w02,010,016,5
23 Najšelová Patrícia 1000SVK 6w0 5b0 26w½ 13b0 21w½ 24b1 18b02,06,016,0
24 Najšelová Petra 1000SVK 1b0 16w0 20b1 15w0 14b0 23w0 26b12,06,013,5
25 Paverová Barbora 1000SVK 2w0 22b0 12w0 21w1 20b0 19b0 16w01,04,014,5
26 Sihelník David 1000SVK 4w0 19b0 23b½ 20w0 17b0 21b0 24w00,52,512,5

Did you find it interesting? Share it!

ES EN FR RU IN