ФДМЭ, Д.Цэлмүүний нэрэмжит шатрын тэмцээн C ангилал

OrganizadorFederaciónDirector del TorneoÁrbitro principalControl de tiempoLugarTournament typeFechaElo medio
Сэлэнгэ аймгийн БТСГ,Аймгийн шатрын холбоо,УТ-ний 2-р сургуульMongolia ( MGL )Ө.Бат-Очир, Э.ОюунболдМ.Гантөгс25 minБиеийн тамир спортын газарSistema Suizo por Equipos2017/11/121000

Clasificación

1. Зүүнхараа-2 (Elo medio:1000 / Des 1: 21 / Des 2: 0) Capitán: Өлзийхишиг
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 Өлзийхишиг Хишигбат0MGL 7,07,0
2 Анхилуун Түвшинбаяр0MGL 6,07,0
3 Энхжин Б0MGL 6,07,0
4 Цанлиг Ц0MGL 7,07,0
5 Хүслэн Б0MGL 6,07,0
2. Спорт сургууль-2 (Elo medio:1000 / Des 1: 13 / Des 2: 1) Capitán: Бодьхүү
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 Бодьхүү Лхагва-Очир0MGL 5,07,0
2 Төгс-Эрдэнэ Отгонцэцэг0MGL 1,07,0
3 Эрмүүн Бүрэнбаатар0MGL 4,57,0
4 Энхжин Лхагвадаш0MGL 3,57,0
5 Насандэлгэр Насанбаатар0MGL 4,07,0
3. Таван Хан-10 (Elo medio:1000 / Des 1: 6 / Des 2: 2) Capitán: Пүрэвдулам
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 Маргад-Эрдэнэ Эрдэнэсайхан0MGL 2,07,0
2 Дөлгөөнжаргал Далайжаргал0MGL 4,07,0
3 Оргил Мөнхдорж0MGL 3,07,0
4 Уламбат Алтангэрэл0MGL 4,57,0
5 Ган-Эрдэнэ Ганбат0MGL 1,07,0
4. Таван Хан-6 (Elo medio:1000 / Des 1: 0 / Des 2: 0)
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 .....0MGL 0,07,0
2 Мөнх-Очир0MGL 0,07,0
3 Цэнгүүн0MGL 0,57,0
4 ......0MGL 0,07,0
5 ......0MGL 0,07,0
5. Таван Хан-7 (Elo medio:1000 / Des 1: 18 / Des 2: 0) Capitán: Цолмон
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 Чингүн Доржсүрэн0MGL 6,07,0
2 Даваарагчаа Дамдинсүрэн0MGL 6,07,0
3 Оргилболд Пүрэвсүрэн0MGL 5,07,0
4 Даваажаргал Батгэрэл0MGL 6,07,0
5 Тэргэл Баттөр0MGL 7,07,0
6. Таван Хан-8 (Elo medio:1000 / Des 1: 13 / Des 2: 1) Capitán: Мөнгөн-Эрдэнэ
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 Хулан Жаргал0MGL 3,07,0
2 Дашмаа Батдорж0MGL 6,07,0
3 Төгөлдөр Баттулга0MGL 4,07,0
4 Энэрэл Мөнхтогоо0MGL 1,57,0
5 Өсөхбаяр Анхбаяр0MGL 4,07,0
7. Таван Хан-9 (Elo medio:1000 / Des 1: 12 / Des 2: 0) Capitán: Идэрхас
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 Амартүвшин Үнэнбат0MGL 2,07,0
2 Идэрцогт Ёндонжамц0MGL 5,07,0
3 Энх-Од Пүрэвсүрэн0MGL 5,57,0
4 Цэцэнбилигт Оюунсүх0MGL 3,57,0
5 Тужманлай Цогоо0MGL 3,07,0
8. Төгс морь-2 (Elo medio:1000 / Des 1: 9 / Des 2: 0) Capitán: Өсөх-Ирээдүй
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 Өсөх-Ирээдүй Отгонбаатар0MGL 6,07,0
2 Энэрэл Мөнхбаатар0MGL 3,07,0
3 Тэргэл Баяртөгс0MGL 1,07,0
4 Эрхсаран0MGL 1,07,0
5 Уранбилэг0MGL 5,07,0
9. Хиагт-1 (Elo medio:1000 / Des 1: 10 / Des 2: 0) Capitán: Асанов
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 Асанов Чынгыз0MGL 1,07,0
2 Самбуев Саян0MGL 4,07,0
3 Красиков Егор0MGL 3,07,0
4 Иванова Юлия0MGL 2,57,0
5 Перелыгин Арсений0MGL 3,07,0
10. Хиагт-2 (Elo medio:1000 / Des 1: 7 / Des 2: 0) Capitán: Цыбиков
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 Цыбыков Саян0MGL 3,07,0
2 Мөнхжин Лхагвадаш0MGL 1,07,0
3 Перелыгин Иван0MGL 4,07,0
4 Брянская Ксенил0MGL 3,57,0
5 Цыстоев Содном0MGL 2,07,0
11. Хөтөл-2 (Elo medio:1000 / Des 1: 6 / Des 2: 0) Capitán: Нямбадрах
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 Нямбадрах Мөнхзул0MGL 4,06,0
2 Сумъяарагчаа Эрдэнэхуяг0MGL 1,06,0
3 Энэрэл Бат-Энх0MGL 1,56,0
4 Хүсэл-Эрдэнэ Баттогтох0MGL 3,06,0
5 Буянзаяа Эрдэнэбаатар0MGL 3,06,0
12. Алтанбулаг (Elo medio:1000 / Des 1: 9 / Des 2: 2)
M. NombreEloFEDFIDE-IDPts.Partidas
1 Ариун-Эрдэнэ0MGL 2,06,0
2 Энхцолмон0MGL 4,06,0
3 Түвшин0MGL 3,06,0
4 Эрдэнэбаяр0MGL 5,06,0
5 Ирмүүн0MGL 3,06,0

Did you find it interesting? Share it!

ES EN FR RU IN